KURUMSAL

KURUMSAL BELGELERİMİZ     KURUCULARIMIZ     

 

“TARU” adı nereden gelmektedir?

“TARU”, Hitit ve Sümer uygarlıklarında Gökyüzü ve Güneş tanrısının adıdır. Şirket logosu, “Hava, Su, Toprak ve Ateş”i simgeleyen 4 ögenin birleştirilmesinden oluşur ve antik medeniyetlerdeki insanın doğaya uyumunu vurgulamaktadır.

TARU Enerji ve Tasarruf Sistemleri, gelişmekte olan ülkemizde,  SU, HAVA, ISI gibi üç ana başlıkta ülkemizde üretilmeyen çözümleri, tasarruf anlayışıyla, kazandırmak amacıyla kurulmuştur. Bu çözümleri oluştururken kopyalamak yerine, bir ARGE temelinde tüm hesaplarına hakim olarak gerçekleştirmek, bizim açımızdan kalıcı olmak demektir.

HAYAL ETMEK = YENİLİK

Ürün ve konuları seçerken, bunları gerçekleştirdiğimizde ülkemize kazandıracaklarımızı hayal ediyoruz. Böylece bu ürünlerdeki fonksiyonları ve hedeflerimizi belirliyoruz, yani ülkemize yenilikleri getiriyoruz.

Taru Enerji, tasarruf anlayışını , topluma çevre bilincini aşılayarak, yenilenebilir enerji kaynakları ile gündeme gelecek sürdürülebilir yaşam modellerini de kullanıma sunmaktadır.

Taru Enerji ve Tasarruf Sistemleri, çözümleri uzman kadrosu ile gerçekleştirir. Tüm çalışanların açık ve net olmasını ilke edinmiştir. Tüm ürünleri ArGe çalışmalarıyla desteklenen, çevreci çözümler üreten bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Temel anlayışımız;

Tasarruf bilinci ile doğal malzeme kullanımının birleştirilerek, insanlara yüksek yaşam kalitesini sunulabileceğinin altını çizmektir. Burada teknolojiyi kesinlikle yadsımadan, doğanın kurallarını reddetmeden, doğa bilinciyle, esasında insanlığın binlerce yıldır izlediği, sadece sanayileşme sürecinde bu yoldan ayrıldığı, doğal yaşamla, yüksek yaşam kalitesine ulaşılabileceğini vurgulamaktır.

Bunun ekonomik sonucu; orta ve uzun vadede hem bireylerde, hem de ülke genelinde yüksek ekonomik kazançtır.

Misyonumuz;

Endüstride, enerji ve tasarrufu sağlamak ve hassas üretimi gerçekleştirebilmek için, gerekli gaz ve sıvı şartlandırmaya yönelik ürünlerü üretmektir.

Vizyonumuz;

Kalitenin, sadece ürün kalitesi ile sın ırlı olmadığını, insana değer verme ve çevreyi koruma ile birlikteliğine inanarak, tüm çalışmalarını bu ilkeler doğrultusunda sürdürmektir. Firmamız, çalışanların mutluluğunu bir gelişmişlik seviyesi olarak görür, Sektöründe güvenilir bir firma olmayı hedefler. Uzmanlığımız hava ve sıvı şartlandırma konularında ürün yelpazesini genişleterek, müşterilerinin tek bir kanaldan komple çözüme ulaşmasını sağlamak, problemlerini zaman ve maliyet unsurlarını da göz önünde bulundurarak çözmektir. Profesyonel çözümi her konuda mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.