MUSLUK SUYU ÜRÜNLERİ

EVİYON EVLERDE KULLANIM SUYU ŞARTLANDIRILMASI

Belediye kaynaklı sularımız, her ne kadar belediye tarafından şartlandırılsa da, tesisatlarda çeşitli dış etkilere maruz kalırlar ve hem biyolojik, hem de kimyasal kirliliğe maruz kalırlar. Eviyon bu kirlenmleri ortadan kaldırmaktadır:

KİMYASAL ŞARTLANDIRMA -ELEKTROKOAGÜLASYON :

* Çözülmüş kireç ve diğer ağır metalleri sudan ayırır, sonra tahliye eder. Suyunuzu yumuşatır. * Vücudun ihtiyacı olan yararlı mineralleri destekler. *  Makinelerde, tesisatta biriken kireç ve korozyonu gözle görünür şekilde azaltır, * Daha az deterjan, yumuşatıcı, kireç çözücü kullandığınız için ekonomi sağlar.   * Bardak ve demliklerde biriken kireç kalıntılarını çözer. * Meyve ve sebzelerde tarım ilaçlarının kalıntılarını azaltır.

 

BİYOLOJİK ŞARTLANDIRMA -İYONİZASYON:

* Suda bulunan mikrop, bakteri ve virüsleri klordan çok daha etkili ve hızlı bir şekilde yok ederek suyu dezenfekte eder. * Daha sonra deponuzda, tesisatta, kullanımda oluşacak organik yükünü yok etmek üzere suyu mikrop, bakteri ve virüsleri temizleyici hale getirir. * Suda herhangi bir koku, toksin madde bırakmaz, buharlaşmaz, uzun süre etkilidir. * Gözleri yakmaz, cildi tahriş etmez, cildi uzun süre hijyen, nemli tutar. *  Sebze ve meyveler hijyen olur, saklama ömürleri uzar. * Klozet, lavabo, küvet, armatür ve duş başlıkları dezenfekte eder ve daha az kir tutar. *  Suyu kaynak sularındaki gibi insan vücudu için uygun forma getirir. * Suda fazladan bulunan bağlı yapıları çözer, suyu etkili bir yapıya dönüştürür. * Suda daha fazla serbest mineral bulundurur. Mineral yapısının, hücrelere taşınmasını ve kolay emilmesini sağlar. * Suda çözülmüş oksijeni arttırarak vücuda oksijen sağlar. *  Güçlü bir antioksidandır. *  Vücuttan toksinlerin daha rahat atılmasını sağlar. *  Alkali yapısı ile vücuttaki asidi  dengeler. * Vücuttaki negatif etkileri azaltarak enerji ve zindelik sağlar. *  Yaşlanmayı geciktirir. *  Alerjik etkileri azaltır. *  Kan değerlerine pozitif etkisi vardır. *  Hastalıkları önler. *  Yaşam kalitesini yükseltir.

Sağlık Sorunlarına Faydaları

* Mantar, kepek, egzema, sivilce gibi cilt problemleri * Nezle, grip, sinüzit gibi solunum yolu enfeksiyonları * Ülser, reflü gibi mide problemleri * Gut hastalığı gibi vücudun asit dengesine bağlı sağlık problemleri