ISI POMPALARI

 

BROŞÜR           

 

TIP ISI POMPALARI

ISI POMPASI NEDİR ?

Isı pompası cihazı kullanıcının veya bulunduğu yörenin ihtiyaçlarına göre ısıtma ve soğutma yapabilen ve aynı zamanda sıcak su ihtiyacını kesintisiz olarak 7 gün 24 saat karşılayabilen paket bir iklimlendirme cihazıdır. TARU TIP Isı pompası doğal ısı kaynaklarındaki ısıyı cihaz vasıtası ile evinize taşıyarak yüksek enerji verimliliği sağlar. 

Hava kaynaklı cihazların verimleri, dış hava sıcaklığının değişimlerinde, farklı değerler alırlar. Toprak – Su Kaynaklı Isı Pompası teknolojisi yeryüzünün belirli bir derinliğinde sıcaklığın yıl içinde nispeten sabit kalması gerçeğine dayanır. Bahsedilen derinlikte toprak tabakası kışın havadan daha sıcak, yazın ise daha soğuktur. Toprak – Su Kaynaklı Isı Pompaları kışın yeryüzünün altında veya yer altı sularında depolanmış ısıyı binaya, yazın bina içindeki ısıyı yeraltına taşıyarak doğanın bize verdiği bu avantajı kullanırlar.

Denizciliğin bir çok noktasında TARU MARİNE ISI POMPALARI , denizlerde de sizlere evinizdeki ısı pompası konforunu ve ekonomisini sunmaktadır. Isıtma, soğutma, nem alma fonksiyonlarını yüksek verimlilikle yerine getirerek, denizde kendinizi evinizdeki konfora ulaştırır.
İklimlendirme üzerine 20 yıla yakın tecrübesi olan firmamız sizlere özel titanyum alaşımlı ısı değiştiriciler ile deniz suyundan etkilenmeyen çözümleri, ileri teknoloji ürünü ısı pompası çözümleriyle birleştirerek sizlere mutlu anlarınızın artmasını sağlamaktadır.