RÖGAR KOKU GİDERİCİLER

BROŞÜR          REFERANSLAR          RAPORLAR      SUNUŞustten 2

MİSKOK R1 rögar koku gidericiler, özellikle yaz aylarında rögar kapaklarında çevreye yayılan istenmeyen kokuları gidererek çevre sağlığına katkıda bulunmak amacıyla geliştirilmiştir. Kanalizasyon sisteminde yer alan kokulu gazların giderilmesine yönelik yüksek kapasitede oksidasyon sağlayarak kokuları yok eder. MİSKOK R1, yapısında bulunan özel karışım malzeme ile; özellikle sıcak yaz günlerinde çevreye tehdit oluşturan gaz, koku ve bakterileri yok edici özelliği ile çevre sağlığı için son derece etkili bir üründür. Rögar kapaklarından çıkan kötü kokuları yok eden MİSKOK® markası ile pazara çıkan ürünümüz Türkiye’de çeşitli belediyelerde çok ciddi sorun olan koku sorununda 1 yılı aşkın sürece denenmiş ve mutlak başarılı sonuçlar alınmıştır.

detroit_facts_manhole 

MİSKOK R1′ in YAPISI Filtrenin tıkanması sonucu oluşabilecek gaz sıkışmalarını önlemek için gaz emniyet ventili mevcuttur. Gaz emniyet ventili otomatik olarak devreye girer ve çıkar. Yağmur sularından etkilenmez.

ustten Kesit             yandan     DEĞİŞTİRME-YENİLEME MİSKOK R1′ in yenilenme döneminde sadece içindeki özel karışım malzemenin yer aldığı kova değiştirilerek yenilenir. MİSKOK R1 modellerimizin Türkiye Genel Distribütörü: TFP GRUP İnşaat,Madencilik,Petrol ,İzolasyon ve Yalıtım Ltd. Şti. Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. Beysel Apt. No:2 Daire :1, Bursa Tel: (0224) 236 8880   MONTAJ Ürünlerimiz deneyimli elemanlarımız ve profesyonel ekipmanlarımızla yapılmaktadır. Montaj   IMAG0233

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir