ÜRÜNLER

TARU  Enerji Tasarruf Sistemleri  dörT element ile tanımlanan doğal konularda tasarruf ve yaratıcılığı esas alarak faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

TARU SU (SU ve ATIK SU), doğayı gözlemleyerek, doğanın yaptığı gibi elektroliz ve filtrasyon teknolojilerini kullanarak suyu şartlandırmada Türkiye ve bölgede yeni bir sektörün öncüsü olmuştur.

TARU HAVA (HAVAve GAZ), doğal malzemeler ve yüksek teknoloji ile havayı ve havayı ve gazları ayrıştırarak  insanlara ve endüstriye yüksek verimli , tasarruflu gazlar ve ürünler sunmaktadır.

TARU ATEŞ (ENERJİ) , doğanın yardımını alarak atık ısı geri kazanımı, biyogaz sistemleri ve konsantre güneş enerji sistemleri ile ülkemizin ihtiyacı olan enerji üretimine katkı sağlayan, doğayı koruyan ürünler sunmaktadır.

TARU Enerji Tasarruf Sistemleri is found to use the major elements (water, earth, air, fire) while protecting the nature.

TARU, knowing the importance of water, watching the nature, uses ionization and electrolysis technologies for conditioning the water for the best usage in everywhere water is used.

TARU uses natural materials and high technology for conditioning air and the gasses within the air in the best economic and effective way for  humanity and industry.

 TARU uses the help of the nature for heating and cooling while saving the nature by recovering the excess energy.