TARU’DA KARİYER

Firmamız temelde bir araştırma ve geliştirme şirketidir. Yeni ürün geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Bu sebeple de sürekli büyüyen bir yapıya ihtiyaç duyuyoruz.

Temel kadrosu profesyonel yaşamda, önemli firmalarda, önemli görevlerde uzun yıllar çalışmış insanlardır.

Bu sebeplerle firmamız  insan kaynağına büyük önem vermektedir ve firmamız kariyerinizde yer sahibi olmak istemektedir.

Bunların yanında, okulda öğrendiklerinizin uygulamaya geçirmeden sizin kariyerinizde bilgiye dönüşmeyeceğinin farkındayız. Ayrıca bilgilerinizin sürekli güncellenmesi gerektiğini de çok iyi biliyoruz. Kariyerinizde sadece tam zamanlı çalışma olarak değil, daha öğreniminiz sürerken kariyerİnizde yer almak istemektedir. Bunu  4 ana başlıkta gerçekleştirmekteyiz.

BAYİLİK :

Firmamızın ürünlerinin bayiliğini alarak, iş hayatınızda yenilikçi ve açık bir pazarda  yeni bir kariyer yakalayabilirsiniz.

ÇALIŞMA:

  1. Tüm zamanlı çalışma
  2. Yarı zamanlı çalışma
STAJ :
  1. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinde okuyanlara staj imkanı
  2. Üniversitelerin ön lisans bölümlerinde okuyanlara meslek stajı imkanı
  3. Meslek liselerinde okuyanlara mesleki staj imkanı . 
ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ – DÖNEM VEYA BİTİRME PROJESİ

Firmamız bir ARGE şirketi olması sebebi ile üniversite sanayi işbirliğine büyük önem vermektedir ve yıllara dayanan birikime sahiptir. Sizleri ister kendi bölümlerinizdeki projelerle, isterseniz firmamız bünyesinde gerçekleştirilen projelerde aramızda görmek ve katkıda bulunmak isteriz. Firmamızda geçekleştirilen projelerde şu aşamalarda yer alabilirsiniz: 1. sınıf öğrencileri : literatür ve patent araştırmaları 2. sınıf öğrencileri : projelendirme 3. sınıf öğrencileri : malzeme ve tedarikçi seçimleri 4. sınıf öğrencileri : giriş tasarımları Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.